УкраїнськаРусский язык


Карітас Київ провів табір у Карпатах для підопічних дітей

 «Влипні 2013 року Карітас Київ вкотре організував для своїх підопічних подорож до Карпат, оздоровлення та відпочинок у таборі Едельвейс в селі Микуличин», - повідомляє о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас Київ».

Дітей і підлітків Карітасу, а це 20 осіб з багатодітних і нужденних сімей, гравці футбольної команди "Мрія", супроводжували соціальний працівник та два волонтери, якими стали семінаристи Київської Трьохсвятительської семінарії. В Микуличині з дітьми працювали місцеві педагоги - професійна, спрацьована команда.

Відпочинок в Карпатах подарував дітям незабутні спогади: походи в гори, долиною річки Прут, водоспади, феєрверк у вечір відкриття табору, щодня нові конкурси, дискотеки, спортивні змагання... Впродовж табору діти брали участь у розважальних програмах і творчих конкурсах. 

А спортивних майданчиках виступали блискуче: старша дівоча футбольна команда (14-16) обіграла три команди супротивниць не пропустивши жодного м’яча (рахунки 4:0, 4:0, 2:0), найменша 8-річна дівчинка з наших стала кращою бомбардиркою в своїй команді (4 голи). Хлопці, на жаль, у футбол зіграти не встигли, але в декількох тренувальних матчах довели свою перевагу, також вдало грали поза змаганнями в настільний теніс, бадмінтон.

Супровідники з Карітасу доповнили виховні заходи педагогів "Едельвейсу" індивідуальними бесідами та груповими заняттями, зокрема, на теми дружби та вдячності. Також діти брали участь у богослужіння в микуличинському храмі.

Останній день у Едельвейсі був важким, як і перший. Прощання з табором, вихователями та друзями було щирим і слізним. В порівнянні з нашими минулими таборами все ж Едельвейс переміг. Попри обмеження та щільний режим, тут була напрочуд насичена й цікава програма, більше спілкування з однолітками, яскравіші враження.

 На спогад про відпочинок у дітей залишилися дипломи, сувеніри та близько 1000 фотографій зроблених працівниками за час таборування.

«Хочемо щиро подякувати жертводавцям за допомогу та можливість  бідним дітям відпочити. Завдяки Вашій щирості  на дитячих очах сяяли усмішки та радість, які вони повезли з собою та впродовж року згадуватимуть ті щасливі дні», - говорить о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас Київ».

 

 Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash playerНовини

всі новини


© Київська Архиєпархія УГКЦ, 2008-2009
тел/факс.: (044) 254 56 10 || mail: [email protected]
Всі права захищено.
Створення web-сайту - компанія WebСвіт